جستجو

صندلی ماساژور

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

صندلی ماساژور بن کر مدل K19

صندلی ماساژور بن کر Boncare k19 یکی از پر امکانات ترین صندلی های ماساژ موجود در بازار است که برای رفع خستکی و بهبود جریان خون در بدن مناسب می باشد. این صندلی با دارا بودن کیسه های هوا در نقاط مختلف باعث ایجاد آرامش و رفع خستگی افراد می شود. این محصول به علت کم حجم بودن و طراحی زیبا مناسب برای قرار گیری در منزل می باشد. صندلی ماساژور بن کر Boncare k19 با دارا بودن قابلیت اسکن بدن،با بدن فرد منطبق شده و متناسب با آن شدت فشار ماساژ را تنطیم می کند. همچنین این محصول با دارا بودن قابلیت پخش موسیقی امکان درمان و ایجاد آرامش با موسیقی را فراهم می آورد. این محصول به همراه یک ریموت کنترل برای تنظیم حالات مختلف ماساژ می باشد.
20,850,000 تومان

صندلی ماساژور بن کر مدل K16

ماساژور برقی مادون قرمز MG70 دارای دسته مخصوص برای دسترسی به نواحی دشوار، امکان ماساژ محکم، دستگیره قابل تنظیم، دارای مادون قرمز و التیام عمیق، کلید سه مرحله ای...
14,920,000 تومان

صندلی ماساژور بن کر مدل K18

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 یکی از پر امکانات ترین صندلی های ماساژ موجود در بازار است که برای رفع خستگی و بهبود جریان خون در بدن مناسب می باشد. این صندلی با دارا بودن کیسه های هوا در نقاط مختلف باعث ایجاد آرامش و رفع خستگی افراد می شود و به علت کم حجم بودن و طراحی زیبا مناسب برای قرار گیری در منزل می باشد. صندلی ماساژور بن کر Boncare k18 با دارا بودن قابلیت اسکن بدن،با بدن فرد منطبق شده و متناسب با آن شدت فشار ماساژ را تنطیم می کند. این محصول به همراه یک ریموت کنترل برای تنظیم حالات مختلف ماساژ می باشد.
18,460,000 تومان

صندلی ماساژور بن کر مدل K16

صندلی ماساژور بن کر Boncare k16 یکی از پر امکانات ترین و کم جا ترین صندلی های ماساژ موجود در بازار است که برای رفع خستگی و بهبود جریان خون در بدن مناسب می باشد. قسمت پای این ماساژور تا می شود و فضای کمی را اشغال می کند. این صندلی با دارا بودن 46 کیسه هوا در نقاط مختلف با ماساژی همه جانبه در حالات مختلف مانند ریلکس کردن، ورز دادن، مشت زدن و کوبیدن باعث ایجاد آرامش و رفع خستگی افراد می شود. صندلی ماساژور بن کر Boncare k16 دارای قابلیت تنظیم شدت کیسه هوا و سرعت ماساژ می باشد. هم چنین این محصول با دارا بودن قابلیت پخش موسیقی امکان درمان و ایجاد آرامش با موسیقی را فراهم می آورد. این محصول به همراه یک ریموت کنترل برای تنظیم حالات مختلف ماساژ می باشد.
14,920,000 تومان
فیلترها
Sort
display